Zaproś Babcię i Dziadka do ZOO! wydarzenia dla dzieci w Gdańsku

Zaproś Babcię i Dziadka do ZOO!

Zbliża się dzień Babci i Dziadka! Z tej okazji serdecznie zapraszamy 21 stycznia br. na godz. 10.00 do ZOO Gdańsk na warsztaty o tematyce karnawałowej oraz grę terenową. To świetna okazja na wspólne przeżywanie wyjątkowych dni z najbliższymi, w otoczeniu dzikich zwierząt.

Tego dnia, o godzinie 10.00 w sali edukacyjnej ZOO Gdańsk odbędą się warsztaty z tworzenia masek karnawałowych z motywem zwierzęcym. Do dyspozycji uczestników będą przygotowane kształty masek oraz akcesoria, którymi będzie można je przyozdobić, czyli np. cekiny, brokaty i kolorowy filc.  Warsztaty potrwają do godziny 11:30. Po warsztatach zapraszamy do wzięcia udziału w grze terenowej odbywającej się na terenie zoo. O szczegółach gry edukatorki poinformują pod koniec trwania warsztatów. 

Aby wziąć udział w wydarzeniu należy zapisać się drogą mailową – edukacja@zoo.gda.pl lub telefonicznie + 48 58 552 00 41 wew. 122 (od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00 – 15:00), podając imię i nazwisko uczestników. Ilość miejsc jest ograniczona do 30 osób, decyduje kolejność zgłoszeń. Zapisy przyjmowane są od 12 do 18 stycznia br. do godziny 14.00. 

Do udziału w wydarzeniu uprawnia ważny bilet wstępu do zoo, możliwy do zakupienia w kasie biletowej (kasy czynne są do godz. 14:00) lub za pośrednictwem strony internetowej https://bilety.zoo.gda.pl/

Więcej informacji na temat wydarzenia dostępnych jest na stronie www.zoo.gda.pl w zakładce aktualności.

Serdecznie zapraszany i do ZOObaczenia!