Wielka Fabryka Elfów w Gdańsku i Pracownia Wielkiej Fabryki Elfów w Jagatowie wydarzenia dla dzieci w Gdańsku

Wielka Fabryka Elfów w Gdańsku i Pracownia Wielkiej Fabryki Elfów w Jagatowie

Już wkrótce rusza Wielka Fabryka Elfów w Gdańsku i Pracownia Wielkiej Fabryki Elfów w Jagatowie!

W Wielkiej Fabryce Elfów trwa wielkie odliczanie. Już niedługo dzieci będą mogły odwiedzić Wielką Fabrykę Elfów na AmberExpo i przeżyć świąteczne przygody poszukując pewnej cennej zguby!

Czy wiecie, że w Gdańsku od 23 listopada do 30 grudnia dzieci będą mogły odkryć magię świąt wykorzystując do tego wszystkie zmysły? Takie cuda tylko w Wielkiej Fabryce Elfów, która po raz kolejny zawita do Gdańska
i będzie można ją odwiedzić na AmberExpo. 

W Wielkiej Fabryce Elfów trwają intensywne przygotowania do Świąt. Zabawki dla młodszych, zabawki
dla starszych – wszystkie Elfy pilnie pracują, aby zdążyć z produkcją prezentów. Święty Mikołaj też już szykuje się do podróży i spędza ostatnie chwile na odpoczynku, aby nabrać sił do pracy. Renifery intensywnie trenują przed najważniejszym lotem w roku, a sanie przechodzą gruntowny remont. Jednak na kilka tygodni przed świętami kiedy wszystko powinno być już gotowe okazuje się, że sanie zaginęły! 

Elf Ważniak musi szybko coś wykombinować i odnaleźć zaginione sanie! Przecież prezenty muszą zostać rozwiezione do wszystkich dzieci na całym świecie na czas.

Dzieci wraz z Elfami Przewodnikami muszą ruszyć na poszukiwanie cennej zguby.
Czy uda się znaleźć sanie przed świętami?

Na dzieci w wieku od 3 do 10 lat czeka szereg atrakcji i wyzwań, w tym zadania ruchowe, zręcznościowe i zagadki logiczne. Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie, bo na tym właśnie polega magia świątecznej zabawy i współpracy w Wielkiej Fabryce Elfów!

Na co mogą liczyć najmłodsi? Na całą masę zagadek i przygód, a przede wszystkim na dobrą zabawę przemierzając bajeczne i kolorowe domki w Wielkiej Fabryce Elfów, które zachwycają na każdym kroku!

Do odwiedzin zapraszamy zarówno grupy zorganizowane, jak i klientów indywidualnych – więcej informacji,
a także bilety do zakupienia na stronie https://gdansk.wielkafabrykaelfow.pl/

Od 20 listopada do 20 grudnia zapraszamy również do Pracowni Wielkiej Fabryki Elfów w Jagatowie na ul. Sosnowej 1 (obok Pruszcza Gdańskiego). https://pracownia.wielkafabrykaelfow.pl/

  1. Organizujemy również urodziny dla dzieci, oczywiście w świątecznym klimacie oraz eventy firmowe.