Teatrzyki dla dzieci w Parku Oruńskim - Gdańskie Mamy

Teatrzyki dla dzieci w Parku Oruńskim

Latem, w Amfiteatrze Orana, w Parku Oruńskim, wystawiane są cykliczne przedstawienia dla dzieci. Co niedzielę, około godziny 12.00 można obejrzeć ciekawy występ jednego z biorących udział w tym projekcie teatrów. Występują między innymi Teatr Qfer, Teatr lalek Pinokio, Teatr Mozaika oraz Miejski Teatr Miniatura. Wstęp na wszystkie spektakle jest bezpłatny, więc śmiało można skorzystać z tej ciekawej formy rozrywki, choćby na próbę czy dzieciom się spodoba albo czy są już w odpowiednim wieku by je to zainteresowało.

Teatr dla dzieci O powstaniu Bajki o Czerwonym Kapturku

Mieliśmy dzisiaj okazję wziąć udział w przedstawieniu, więc chętnie podzielimy się wrażeniami. W amfiteatrze jest spora ilość ławeczek, ale mimo wszystko – warto przyjść dużo wcześniej, by miejsce sobie zająć. Awaryjnie, polecamy także wziąć kocyk – zawsze to dobra alternatywa, gdyby miejsc zabrakło – trawki jest dużo, można sobie spokojnie zając miejsce. Z tyłu słabo z widocznością, niektórzy rodzice stoją trzymając dzieci na rękach, wiec młodszym może być trudno zobaczyć co dzieje się na scenie, miejsce jest więc tu kluczowe.

Czy przedstawienie jest odpowiednie dla najmłodszych? Czy bardziej dla starszych dzieci?

Przedstawienie ciekawe, młodszaki i starszaki (mam tu na myśli dzieci do ok 9 lat) powinny być zainteresowane. Aktorzy angażują dzieci w przedstawienie, zapraszają na scenę, pozwalają wziąć udział w występie. Przedstawienie jest także tłumaczone na język migowy

Jeśli nie uda Wam się dotrwać do końca – śmiało można przemieścić się na pobliski plac zabaw by spożytkować energię. Połączenie spektaklu ze spacerem po parku też będzie dobrym pomysłem.

Nam się podobało, mimo że nie dotrwaliśmy do końca. Na pewno sprawdzimy jeszcze inne spektakle, zatem, do zobaczenia na kolejnym występie! 🙂

Cały program przedstawień możecie znaleźć w naszym kalendarzu wydarzeń:

Teatr w samo południe – spektakle dla dzieci w Amfiteatrze Orana

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *