Bohaterka animowanego serialu Bluey odwiedzi Galerię Przymorze wydarzenia dla dzieci w Gdańsku
Przymorze_Bluey

Bohaterka animowanego serialu Bluey odwiedzi Galerię Przymorze

Otwieramy nasze drzwi dla wszystkich rodzin poszukujących niezapomnianych wrażeń! W sobotę 24 lutego godzinach 11.00-19.00 Galeria Przymorze zamieni się w magiczny świat, gdzie główną gwiazdą będzie Bluey – bohaterka uwielbianego przez dzieci serialu animowanego. To szansa, aby najmłodsi wzięli udział w niezapomnianych atrakcjach i spotkali się z Bluey na żywo!

W programie wydarzenia zaplanowano szereg atrakcji: 

  • Strefa fotograficzna: Nie przegapcie okazji do spotkania z Bluey na żywo i zrobienia wspólnego zdjęcia, które będzie wspaniałą pamiątką na lata.
  • Mini Kino: Zrelaksujcie się przy ulubionych odcinkach Bluey, które zostaną wyświetlone na dużym ekranie.
  • Basen z Kulkami: Zanurzcie się w morzu kolorowych kulek – gwarantujemy świetną zabawę!
  • Interaktywne wyzwania: Dołączcie do zabawy i jak najdłużej utrzymujcie balonik w powietrzu, aby nie upadł na ziemię.
  • Strefa Kreatywna: Wyraźcie siebie, tworząc własne uszy Bluey i czujcie się jak bohaterka ulubionej bajki.
  • Balonowy Zawrót Głowy: Każde dziecko znajdzie balonik dla siebie – wspaniała pamiątka do domu.
  • Rodzinne Kalambury: Sprawdźcie swoje umiejętności i zobaczcie, czy Wasza rodzina poradzi sobie z tym wyzwaniem. To świetna okazja, by spędzić czas razem, bawiąc się i tworząc wspomnienia.

Bluey, australijska animacja, która zadebiutowała 1 października 2018 roku, szybko podbiła serca dzieci dzięki swojej radosnej i kreatywnej narracji. Bluey, suczka australijskiej rasy Blue Heeler, bawi i uczy dzieci na całym świecie. Teraz przybywa do Galerii Przymorze, aby podzielić się swoją radością i kreatywnością z naszymi najmłodszymi klientami. 

„Dbamy o to, by nasi najmłodsi klienci mogli korzystać z oferty, która jest nie tylko atrakcyjna, ale i edukacyjna. Dlatego też w ostatni weekend lutego Galeria Przymorze będzie gościć wyjątkowego gościa – główną bohaterkę serialu animowanego Bluey, którą kochają dzieci na całym świecie. Postać Bluey demonstruje, że nauka przez zabawę może być fascynującą przygodą, rozbudzającą ciekawość i kreatywność. To doskonała okazja do spędzenia wartościowego czasu w kręgu rodziny, pełnego inspiracji i pozytywnych wrażeń” – mówi Agnieszka Wojtaszczyk, Dyrektor Galerii Przymorze.

Wydarzenie odbędzie się na parterze, przy Zielonej Ścianie. Wszystkie atrakcje są bezpłatne.