Wystawa LOL Suprise Gdańsk Alfa centrum atrakcje dla dzieci na Ferie w trójmieście

Wystawa L.O.L Surprise w Alfa Centrum – nasza relacja

Wystawa L.O.L Surprise w Alfa Centrum Gdańsk

Jak Wam mijają ferie? Nudzicie się w mieście czy może jednak macie ten komfort, żeby gdzieś wyjechać ? 🙂 My akurat dzisiaj szukaliśmy rozrywek w naszym pięknym Gdańsku, a w dodatku za darmo 🙂 Tak oto wylądowaliśmy na wystawie L.O.L. Surprise w Alfa Centrum, na gdańskim Przymorzu.

 

Wystawa L.O.L Suprise w Alfa Centrum – kiedy się odbywa i jakie atrakcje na nas czekają

Wystawa jest od 14.02 i trwa do 26.02, codziennie od 11 do 19, można więc śmiało wypad do galerii połączyć z zakupami czy seansem w tutejszym kinie. Na starcie, już po wejściu od widać różowe kompozycje, jednak proponujemy wam zacząć zwiedzanie od środka – nie bez powodu oczywiście! W centrum galerii znajdziemy stoisko, na którym można pobrać karty z zadaniami. I od tego momentu zaczynają się prawdziwe podchody! 🙂

Dostajemy formularz, na którym mamy 5 zadań, odpowiedzi wpisujemy w odpowiednim okienku. Żeby odkryć wszystkie tajemnice odwiedzamy kolejne stoiska. Na niektórych przygotowane są odpowiedzi do zadań, inne pełnią funkcję przede fajnego tła do selfie. Można sprawdzić swoje umiejętności na scenie koncertowej, wskoczyć na huśtawkę-kulę lub zapozować przy różowym aucie lub w ogromnym pudełku od lalki. W dwóch miejscach można także obejrzeć galerię laleczek, akcesoriów, samochodów i domków dla laleczek L. O. L. Surprise.

Po wykonaniu wszystkich zadań, a bardziej odpowiedzeniu na pytania oddajemy swoją kartę i w zamian za to otrzymujemy pyszną watę cukrową – różową lub niebieską. Obok jest też stoisko z kolorowankami i kredkami.

Znajdziemy tam także miejsce przeznaczone do nagrywania filmików unboxingu. Jeśli nagracie krótki filmik, z odpakowywania własnej laleczki i udostępnicie na fanpage’u galerii, można wygrać ciekawe nagrody. Interesująca jest też instalacja, w której możemy zapozować niczym przed paparazzi, jakbyśmy wychodzili z kuli, a powstałe zdjęcie trafia na naszego maila.

Polecamy jako ciekawą rozrywkę, przy okazji spaceru w okolicy czy zakupów. Młodsze i starsze fanki laleczek będą zachwycone!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *