Kubek z imieniem dla dziecka - pomysł na prezent dla najmłodszych! - Gdańskie Mamy

Kubek z imieniem dla dziecka – pomysł na prezent dla najmłodszych!

Kubek z imieniem dla dziecka

Jeśli szukasz pomysłowego gadżetu na prezent dla dziecka, wybierz kubek personalizowany z imieniem, który z pewnością wzbudzi zachwyt i zainteresowanie obdarowanego malucha. Sprawdź, jak wykonać kubek z imieniem dla dziecka oraz dowiedz się, dlaczego to dobry pomysł na prezent dla najmłodszych.

Kubek z imieniem dla dziecka – jak zrobić? 

Stworzenie kubka personalizowanego dla dziecka z jego imieniem jest bardzo proste i nie wymaga specjalnych umiejętności. Wystarczy, że skorzystasz z usług naszego sklepu internetowego Empik Foto, gdzie masz możliwość zrealizować swój własny, unikalny pomysł na kubek 

W naszej ofercie znajdziesz kilka rodzajów kubków różniących się od siebie kształtem i pojemnością. Możesz wybrać dowolny kolor naczynia, który najlepiej przypadnie do gustu maluchowi. Ciekawym pomysłem na kubek dla najmłodszych jest tzw. kubek magiczny. Jego atrakcyjność polega na tym, że gdy kubek jest zimny nie wyróżnia się on niczym szczególnym, ale, po nalaniu do niego gorącego płynu, kubek „ożywa” i, dzięki termochromowym pigmentom, zaczyna powoli ujawniać swój prawdziwy wygląd, czyli naniesiony na niego graficzny projekt nadruku. 

Gdy wybór odpowiedniego modelu kubka masz już za sobą, możesz przejść do intuicyjnego edytora, który pomoże Ci zrealizować Twój pomysł. Na kubku, poza imieniem dziecka, umieść fotografię pociechy, dowolną grafikę lub napisy. Skorzystaj z jednej z proponowanych kompozycji lub sam zaplanuj układ nadruku. Dodaj tło i eksperymentuj z detalami w postaci elementów dekoracyjnych. W ciągu kilku chwil Twój projekt kubka z imieniem dla dziecka będzie gotowy. Potem wystarczy, że potwierdzisz swoje zamówienie, a my zajmiemy się realizacją usługi na najwyższym poziomie.  

Kubek z imieniem dla dziecka – czy to dobry pomysł na prezent? 

Kubek z imieniem dla dziecka to zdecydowanie dobry pomysł na prezent dla malucha w każdym wieku. Po pierwsze obdarowana pociecha poczuje się niezwykle dumna z tego, że posiada swój osobisty kubek z własnym zdjęciem i imieniem, który należy tylko do niego. Z pewnością stanie się on ulubionym naczyniem dziecka, które będzie służyło mu na co dzień do popijania wszelkich napojów.  

Kubek personalizowany może zostać wręczony na rozmaite okazje takie, jak:

  • Dzień Dziecka,
  • mikołajki,
  • koniec lub początek roku szkolnego.

To świetny pomysł na upominek od rodziców, dziadków, starszego rodzeństwa lub przyjaciół rodziny, którzy wpadli z wizytą. Kubek z imieniem dla dziecka jest bardzo uniwersalnym, praktycznym, kreatywnym, a zarazem niezobowiązującym prezentem, który ma szansę wzbudzić wiele radości i ekscytacji. W dodatku będzie miał dla dziecka niezwykłą wartość sentymentalną oraz może pozytywnie wpłynąć na jego samoocenę.  

Kubki z imionami dla dzieci – pomysł na prezent dla uczniów  

Dzieci w wieku szkolnym często wraz z wychowawcą i nauczycielami wspólnie celebrują takie święta, jak Dzień Dziecka, czy mikołajki. Z tych okazji rodzice składają się na drobne upominki dla swoich pociech, które otrzymują w szkole, aby uczynić ten dzień szczególnym i niezapomnianym. Kubki z imionami dla dzieci to świetny pomysł na grupowy prezent szkolny. Ma bowiem szansę wzbudzić prawdziwy zachwyt wśród maluchów. Każde dziecko otrzymuje kubek z własnym zdjęciem i imieniem, przez co czuje się wyróżnione i docenione. Dzieci wzajemnie mogą podziwiać naczynia kolegów i dzielić się swoją radością, a po zakończonych lekcjach wrócić z dumą do domu i pochwalić się niecodziennym upominkiem swoim rodzicom.  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *